Путь к американской мечте: Программа лотереи Green Card
Поділитися:
Green CardУкраїнці в США

Шлях до американської мрії: програма лотереї Green Card

США давно відомі як «Країна можливостей», яка приваблює людей з усього світу в погоні за своєю американською мрією. Для багатьох ця мрія стає можливою завдяки програмі лотереї Green Card (DV Lottery). Ця програма пропонує унікальний шанс отримати вид на проживання в США, що дозволяє жити та працювати в цій країні. У цій статті ми розглянемо переваги програми DV Lottery і розповімо про те, що робити після того, як ви станете переможцем DV Lottery.

Переваги програми DV Lottery

 • Постійне місце проживання: Виграш у лотерею DV дає вам шанс отримати постійне місце проживання в США, що є значною перевагою. Маючи вид на проживання, ви отримуєте свободу жити та працювати в будь-якій точці країни, а також доступ до різних державних пільг і захисту відповідно до законів США.
 • Шлях до громадянства: Власники виду на проживання можуть з часом подати заяву на отримання громадянства США, що відкриває двері до повноцінної участі в американському суспільстві, включаючи голосування та зайняття державних посад.
 • Освітні можливості: Власники виду на проживання мають право на навчання за тарифами для жителів штату в коледжах і університетах США, що робить вищу освіту більш доступною.
 • Можливості працевлаштування: Переможці лотереї DV можуть працювати в США без необхідності спонсорства з боку роботодавця, що дає їм свободу займатися кар’єрою за своїм вибором.
 • Різноманіття та інклюзивність: Програма DV Lottery була створена для сприяння різноманітності та інклюзивності в США шляхом надання можливостей людям з країн з історично низькими показниками імміграції в США. Беручи участь у цій програмі, ви вносите свій внесок у культурну мозаїку Америки.

Ми пропонуємо якісні послуги з заповнення анкети на участь у лотереї Green Card і точно убережемо вас від дискваліфікації. Якщо вам потрібна допомога, ми тут, щоб допомогти.
Заповнити заявку на супроводження в оформленні подачі на Green Card переходячи за посиланням. Ми з вами зв’яжемося!

Дії після перемоги в лотереї DV

 • Перевірте статус вашого вибору: Після оголошення результатів лотереї DV перевірте, були ви обрані. Якщо ви обрані, ви отримаєте повідомлення з подальшими інструкціями.
 • Заповніть форму DS-260: Якщо ви обрані, ви повинні заповнити онлайн-форму під назвою DS-260. Ця форма використовується для обробки вашої заявки на отримання візи та збору важливої інформації про вас і членів вашої сім’ї.
 • Оплатіть консульський збір: Вам буде необхідно сплатити консульський збір. Збережіть квитанції про оплату, так як вони знадобляться вам для подальшої обробки.
 • Пройдіть медичне обстеження: Медичне обстеження обов’язкове, і ви повинні запланувати його у затвердженого лікаря. Результати будуть відправлені безпосередньо в посольство або консульство США.
 • Пройдіть консульське інтерв’ю: Як тільки вся ваша документація буде в порядку, вам буде призначено консульське інтерв’ю в посольстві або консульстві США у вашій рідній країні. Будьте готові обговорити свою біографію, наміри та правомірність.
 • Надайте необхідні документи: Ви повинні надати необхідні підтверджуючі документи, включаючи ваш паспорт, свідоцтва про народження, довідки з поліції та іншу запрошену інформацію.
 • Оплатіть збір за лотерею Green Card: Після проходження інтерв’ю вам буде необхідно сплатити збір за лотерею Green Card.
 • Дочекайтеся затвердження візи: Якщо ваша віза буде схвалена, ви отримаєте візову наклейку в паспорті. Вітаємо, тепер ви є постійним жителем США!
 • Підготуйтеся до переїзду: Почніть планувати свій переїзд до США. Розгляньте свій новий пункт призначення, варіанти житла та зробіть приготування до прибуття.
 • Подорожуйте до США: Нарешті, прийшов час їхати до США! Не забудьте мати при собі всі документи та підтверджуючі матеріали для перевірки в пункті в’їзду до США.

Ваше подорож до «Країни можливостей» чекає вас, і за наявності рішучості та підготовки ви зможете втілити свою американську мрію в реальність.

Інші статті

Telegram
Viber
Viber
Telegram